Nauka gry przez internet – aktualna oferta

Pomimo wygasania fali pandemii, nadal aktualna jest moja oferta nauki gry na pianinie lub keyboardzie, na odległość.

 

Oferuję wygodne i skuteczne lekcje gry na instrumencie klawiszowym, bez wychodzenia z domu. Jest to doskonała szansa na naukę dla osób z małych miejscowości, odległych od dużych ośrodków miejskich.

 

Nauka polega na przesyłaniu drogą mailową odpowiednich materiałów edukacyjnych i indywidualnie dedykowanych filmów instruktażowych (w jakości mp4 full HD), wraz ze szczegółowym opisem i wytycznymi do ćwiczeń. W odpowiedzi zwrotnej, uczeń (po kilu dniach ćwiczeń) przesyła nagranie swojego wykonania (np. smartfonem), które jest przeze mnie omawiane, analizowane i opiniowane. Na tej podstawie dobieramy następne utwory i ćwiczenia, a uczeń zdobywa w ten sposób kolejne umiejętności.

 

Serdecznie zapraszam do nauki osoby w średnim wieku i starsze, dla których ten sposób odbywania lekcji może być mniej stresujący oraz wygodniejszy. W przypadku nauki dzieci, proszę o kontakt osoby dorosłe (rodziców lub opiekunów).

 

Koszt nauki to ustalona, stała miesięczna opłata za cztery lekcje (jedna lekcja w tygodniu). Wstępny kontakt i przesłanie pierwszych materiałów edukacyjnych jest darmowe. Liczba miejsc jest ograniczona do kilku osób, ze względu na konieczność zapewnienia odpowiedniej obsługi uczniów. Zapraszam do kontaktu mailowego na adres: g.gibki1961@gmail.com

 

Uwaga! Oferowane przeze mnie lekcje są indywidualnie dedykowane uczniom. W odróżnieniu od innych ofert, nie są to z góry przygotowane kursy, tylko lekcje dopasowane do potrzeb i możliwości danego ucznia. Wymaga to ode mnie dodatkowego nakładu pracy, ale doskonale sprawdza się i stanowi dla ucznia wartościowy materiał edukacyjny.

 

Doświadczenie:

Od lat jestem praktykującym muzykiem. Posiadam ugruntowaną teoretyczną wiedzę muzyczną popartą wieloletnią praktyką. Swego czasu byłem członkiem muzycznego zespołu estradowo -rozrywkowego. Teraz dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z młodymi adeptami sztuki muzycznej.

 

Certyfikacja:

Jestem absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Muzycznej, oraz posiadam kwalifikacje pedagogiczne jako Wykładowca i Instruktor Pozaszkolnych Form Oświatowych. Nie obce mi są zagadnienia takie jak: pedagogiczne aspekty nauczania i wychowania, elementy psychologii, podstawy dydaktyki ogólnej, praktyka pedagogiczna.

 

DODATKOWY OPIS – nauka gry na pianinie online.