Opinie o nauce gry na pianinie i keyboardzie

Jako organizator nauki gry na pianinie i keyboardzie ogłaszam się również na 2 popularnych serwisach z korepetycjami: e-korepetycje.net i buki.org.pl. Na obydwu portalach uzyskałem maksymalną ocenę od klientów.

11 Opinii

  1. Polecam lekcje gry na pianinie u Pana Grzegorza. Zajęcia odbywają się zawsze punktualnie, często pojawiają się nowe utwory, a moja córka chętnie ćwiczy i z zadowoleniem gra na pianinie.

  2. Mogę polecić p. Grzegorza jako nauczyciela bardzo cierpliwego i solidnego. Dzięki niemu moja córka dostała się do Szkoły Muzycznej II stopnia. Numer telefonu otrzymałam z polecenia od innego nauczyciela. Serdecznie polecam.

  3. Pan Grzegorz to świetny muzyk i pedagog. Jest bardzo cierpliwy i rzetelnie podchodzi do każdej lekcji. Mój syn w ciągu roku zrobił ogromny postęp. Polecam serdecznie.

  4. Najlepszy nauczyciel muzyki na świecie! Cierpliwy, ale jednocześnie wymagający i skuteczny. Starannie dobiera ciekawy repertuar dla swoich uczniów. Zawsze dobrze przygotowany do zajęć, a po każdej lekcji przesyła szczegółowe omówienie postępów, zalecenia oraz nagrania „zaliczonych” utworów. Poza tym – po prostu bardzo miły i uprzejmy człowiek, o niezwykle wysokiej kulturze osobistej!

  5. Biedroński Jerzy

    Pouczająca lektura! Doceniam szczegółowość i dokładność. Szkoda tylko, że niektóre fragmenty są zbyt techniczne dla laików. Mimo to, świetne źródło wiedzy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *