Wypożyczenie instrumentu online, firma G4Rent

Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle wygodną ofertę wypożyczenia, prawie każdego instrumentu klawiszowego, przez internet.

Firma G4Rent (GEAR FOR RENT) umożliwia korzystanie z instrumentu, bez konieczności jego zakupu. Jeśli chcesz rozpocząć naukę, a nie dysponujesz odpowiednim instrumentem, to jest to doskonała okazja, aby spełnić swoje marzenie. Markowy sprzęt jest dość drogi, a zakup taniego sprzętu wiąże nas na stałe z instrumentem gorszej jakości. Na początku edukacji nie jesteśmy w 100% pewni czy nam się to spodoba, czy znajdziemy czas i cierpliwość na ćwiczenie. Opcja wypożyczenia sprzętu na pewien okres, z opcją wykupu w przyszłości, jest bezpiecznym i niezwykle korzystnym rozwiązaniem. Wszystkie formalności można załatwić przez internet, a instrument odebrać w sklepie partnerskim lub mieć go dostarczony na adres zamieszkania.

Jakie kroki i działania są potrzebne, aby stać się użytkownikiem wymarzonego sprzętu?

1) Wybierz instrument z oferty dostępnej na stronie – https://g4.rent/kolekcje/instrumenty-muzyczne/instrumenty-klawiszowe/, wchodząc w odpowiedną kolekcję, a następnie kategorię instrumentów.

2) Po wybraniu określonego modelu instrumentu zaznacz na suwaku minimalny okres najmu. Pod nazwą instrumentu pojawi się aktualna cena brutto/netto miesięcznej raty. Dla każdego minimalnego okresu najmu możesz sprawdzić pod dolnym suwakiem cenę wykupu w określonym miesiącu użytkowania. Wykup nie jest obowiązkowy.

3) Klikając przycisk „WYNAJMIJ” zostajesz przeniesiony na stronę podsumowania zamówienia, gdzie wpisujesz swój adres mailowy i klikasz w przycisk „WYPEŁNIJ WNIOSEK”.

4) Jeśli jesteś osobą fizyczną, zaznaczasz tę opcję i klikasz w przycisk „DALEJ”, a następnie wypełniasz swoje dane do umowy oraz dane finansowe.

5) Kolejnymi etapami są: złożenie wniosku online, uzyskanie potwierdzenia ze strony firmy G4Rent, podpisanie umowy online i na koniec dokonanie płatności online.

6) Po dopełnieniu tych wszystkich formalności udajesz się po odbiór instrumentu do wskazanego sklepu partnerskiego  lub otrzymujesz instrument za pośrednictwem przesyłki kurierskiej.

W dowolnej chwili, po rozpoczęciu najmu, możesz wykupić użytkowany instrument, a cena wykupu z każdym miesiącem jest coraz niższa. Po zakończeniu okresu wynajmowania, zwracasz instrument osobiście do sklepu muzycznego lub wysyłasz go przesyłką kurierską.

Na każdym etapie usługi (wybór sprzętu, dopełnianie formalności, odbiór instrumentu, jego wykup lub zwrot) firma G4Rent służy pomocą i fachową obsługą.

Osobiście szczerze polecam tę formę pozyskania instrumentu, co może w łatwy sposób otworzyć drogę do rozpoczęcia nauki gry, a w przyszłości do jej kontynuowania i rozwijania swoich pasji muzycznych.

Grzegorz Gibki – https://www.dompelenmuzyki.pl/